10 Haziran 2011 Cuma

ERKEĞİN 5 KÖTÜ ALIŞKANLIĞI...


Her erkeğin karşı koyamadığı adeta doğasında var olan davranışları var. Bilmem biraz çalışmayla belki bırakılabilir bunlar. Ama kimseye, en azından erkeklere bir rahatsızlık verdiğini sanmıyorum. Bugün hepimizin fark ettiği ama toplumun yazılı olmayan yasalarından önemli yasalarından “Görmezden Gel/Yokmuş gibi davran” kapsamında olduğu için pek dile getirilmez halka açık yerlerde. Bazıları bunları yaparken “king-kong” kadar ilkel ve cahil olsa da, genelinde nerdeyse amaçsız olarak yapılır.

SİGARA/ALKOL BIRAKILABİLİR.. AMA YÜRÜYÜP GEÇEN BİR KADININ KALÇALARINA BAKMAK?

ASLA!!!

İşte durdurulamaz bir olay. Kadın vücudunda bazı “uyuşturucu” madde etkisi yaratan bölgeler var erkekler üzerinde. Aslında 3 tane var. İlk aklıma gelen buydu düşününce. Nedense bir hatun (çok güzel veya sıradan) yanından geçince bir erkeğin, bu olay gerçekleşir. Bazen ters istikamete gitse bile hatun, fizik kurallarına meydan okuyan erkeğimiz arkasına döner bakar. Bir erkeğin yorulmadan yürümesine yardımcıdır. Yani önünden kalçaları güzel bir hatun yürüyorsa adam ülke sınırını geçebilir yürüyerek. Belki de çoğu zaman düşünüldüğü kadar erotik anlamlar taşımaz. Toplu iğneyle mıknatıs arasında ki bir ilişki gibidir. Kalçalara mıknatıs ve gözlere toplu iğne dersek. Mıknatıs yaklaşır ve iğneyi kapar. Dozlarında yapıldığında taraflar buna direnç göstermez. Aslında iki tarafın hoşuna bile gider. Bazı “iğneler” haddinden fazla yapışır mıknatısa. Ee kimse sevmez çok yapışkan şeyleri. Kalçaların dar pantolon içindeki ahenkli dansına fazla kapılmamak lazım.

KARDEŞ/ABİ/AMCA!!! TOP GELİYORR!! HADİ Bİ YARIMVOLE AT ;)

Mahallede orda burada top oynayan çocukların topunun size doğru yuvarlanmasıyla başlar. Sonra incecik bir çocuk sesiyle çığlığımsı bir rica. Abiiiiii!!! Topa vursana!! Bu olayında karşı konulamaz bir albenisi var erkekler üzerinde. İşte durup şık hareketler yapmaya çalışanından tutun da, topa orantısız bir güçle vurup daha zor bir yere kaçmasını sağlayanlara kadar. Hatta çocukların yanından ayrılamayan, ceketini çıkarmış gömleğinin kollarını sıvamış ve bacağı kadar çocuklarla top oynayan adam görmek çok da zor değil. Çocukların ricasını yerine getirmek yani o topa vurmak her yaşta yapılabilir. İşte bazen size abi derken, bir süre sonra amca demeye başlarlar. Zaten son sesleniş biçimidir erkeğe. Amca demeye başlarsa çocuklar size hayatta yapamadığınız şeylere yönelin der SIMON…

-YAPMA NECATİ O DOLAP 200 KG.

-GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA!!!!

Bu özellik de birçoğu gibi ergenlik çağından sonra eklenir listeye. Evdeki ağır eşyaların yerini değiştiren her erkek atılır öne BIRAKIN!! Ne kadar ağır olduğu veya yapıp yapamayacağı önemli değildir. Sadece yüklenmeye çalışırı o ağır nesneyi. Çoğu zaman eşyanın taşınması başarılı olsa da, yaptığı “kahramanlık” erkeğin önündeki birkaç gün bel, kasık, omuz, kol gibi organlarında “akıllı ol oğlummm” diyen bir ağrı bırakır. Bu alışkanlık sadece ev içinde değil 7/24 aktiftir. Komşulardan başlayarak hiç tanımadığı insanlara o “acı kuvvetiyle” yardım edesi olan erkek dolu ortalıkta. İşte komşunuzun taşınmasından tutun, yolda kalmış bir araba başında bekleyen birinin “ Bir el atalım” çağrısına kadar. Böylesi durumlarda “kaba kuvvet” olarak kullanmakta fayda ver erkekleri. Ama sakın bozulan bir ev aletini ya da arabayı hedef göstermeyin. “Yetkili Servise paramı verecez amına koyimmm” diyerek zıpkın gibi fırlar yerinden. En cahili bile başlar parçaları sökmeye. Eğer çoktan başladıysa bir yorgunluk çayı verin. Zaten o yorgunluk çayı düşünmesi ve pes etmesi gerektiğini anlaması için yeterlidir genelde bir erkeğe. Ya da ne bileyim bir odunla vurun kafasına ayılana kadar kaçırın değerli eşyaları.

SU SESİ, PARA SESİ, KARI SESİ VE SEKSTEN BAHSEDEN BİR KADININ SESİ… (DİĞER 2 MIKNATIS)

Kadınların mıknatıs olma olaylarında bir diğeri. Hiçbir erkek yok ki seksi göndermelerle konuşan kadının çekim alanına kapılmasın. Hani şöyle sekse davet eden bakışlar atan sağa sola, ses tonunu fısıltı seviyelerine düşmüş ve erkeğin algısına adeta tokat atan kelimelerle konuşan bir kadın. Böyle bir kadın ister televizyonda olsun, ister yanında fazla direnç gösteremez buna erkekler. Fethedilmesi ne kadar kolay yaratıklarız yarab… J Ha zaten 3 mıknatıs olayı var dedim kalanını da yazayım. Tabi ki göğüsler. Aslında en büyük koz da budur bir bakıma. Göğüsler mıknatıs olmaktan çıkar, direk hipnotize eden 2 küreye dönüşür. Sende öyle bakarsın işte geleceği görecemmm umuduyla. Her erkeğin “gözü çarpar” göğüs çatalından biraz aşağıya düşen bir dekolteye. (Aslında çatalla da yetinenler var ama yazıp da mensubu olduğum türü batırmak istemiyorum) Hatta dekolte aşırı bir dekolteyse – Dur lan hepsini görürüm belki diye kocaaa günü harcayanlar var. Kitap gibi aslında göğüsler. Kitabı ne kadar okursan oku sonunu okumazsan o kitap bir anlam taşımaz olur. Aynen göğüslerde de öyle. Yani nerdeyse tamamını görseniz de uçlarını görmediğiniz zaman meraktan yapılmış bir hücreye düşme hissi uyanır. Bunun farkında olup ta bundan nemalanan kadınlarda yok değil. Aslında heyecan verici de kadınlardır. Sonuçta silahın varsa kullanacaksın arkadaş!!! ;)

SÜRÜ LİDERİ OLMA ÇABASI GİBİ BİR DEBELENİŞ…

Her erkekte vardır bu alfa(sürü lideri) olma durumları. İşte bahsettiğim güç gösterileri gibi örneklerle sürü liderliğine olan açlığını görürsünüz. Erkekler arasında ben şu kadar karıyla yattım, ben şu kadar saat yüzerim, paraşütle atlarım düşerken yumurta haşlarım, gel bir bilek güreşi yapalım da alayım aklını vs. örneklerle de görüleceği üzere alfa olmanın aşkıyla yanar birçoğu. Genelde en yaygın görülen birkaç durumu vardır. Ben çok fena içerim diyen bir erkeğin gözündedir alfa ateşi. Yapabildiğinden de değil ha. Sadece iddia eder. Limitlerini zorlar. Gider bir iki kusar gelir falan. Genelde alfa olmaya giden yolun en saçmasıdır. Çünkü o geceki rezaleti önündeki birkaç ay onun için kullanılacak lakaplarla son bulur. Mesela o girdiği grubun popüler mensuplarını sevmez bu tipler. En yakın zamanda da en ilkel şekillerde meydan okur J. Benim gördüğüm savunan taraf kazanmakta böyle siktiriboktan mücadeleleri. Ha alfa olmanın yolu ise genelde çok atmaktan geçer. Şu an ki liderlerimize bakın(siyasetçiler d idim? ) Sadece bol keseden atın ve inanları yanınıza çekin. İşte liderlik budur!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...