11 Ocak 2011 Salı

TANRILAR ÇILDIRMIŞ OLMALI HARBİDEN ÖYLE OLMALI!!


Oldum olası bayılırım Yunan mitolojisine, astrologlara, oraya buraya enerji gönderin bakın nasıl düzelir herşey diyenlere, secret okuyupta hasss secret hep yanlış yaşamışız. Bu orospu çocuğu niye şimdi yayınladı ki bu kitabı. Biz de bayaa bi süre yaşadık diyenlere. İnsanlarla tartışmaya dahi girilmez bir konudur. Çünkü kalpten inanırlar. Astral seyahatler, gün yüzü görmemiş kehanetler falan filan zart zurt.

EROS AŞKIN, HADES ÖLÜMÜN AMA O TANRILARIN TANRISI: BEREKET TANRISI

Adamlar ne hikaye yazmışlar zamanında. O zamanlar inanacak ne var ki?? Her olaya bir tanrı bularak resmen tanrılardan bir kabine kurup iktidara çıkarmışlar. Bu zamana bile uzanan hikayesi, üzerine yazılan yazılar, yapılan bilgisayar oyunlarıyla tekme tokat dövebildiğimiz tanrılara hastayım. Yok Zeus şimşekler atarmış, yok Athena çok taş karıymış, Herkül varmış ama Zeus'un insana kayma fantazisinden olduğu için yarım yamalak bir tanrı olmuş. Bunun bizim zamana uyarlaması da var. Bazı ayıp sitelerde bir atın altında bir hatun görebiliyorsunuz. Tamamen iğrenç ama satılmasa üretilmez diye geliyor insanın aklına. Ata bildiğiniz ata muamele yapan bi kadınla evlenebilirsiniz. Eğer geçmişinden konuşurken size "Bir zamanlar bi sevgilim vardı ne güzel koşardı. Safkandı çok asildi" falan derse uzaklaşın derim.

NEPTÜN BU SENE ASLANLARA GİRECEK!! TÜM ASLANLAR SEMAYA DOMALSIN

Çok konuşulan bir konu bir kaç haftadır. Ee yeni yıl geldi artık burçların zamanı. Yok satürn bu sene yengeçlere girecek, satürnün etrafındaki o çember çok can yakacak. Astrologların tabirleri böyle. Her gezegenin bir burca gireceğini söyleyip yok işte satürn aşkın gezegeni, bu sene satürn ikizlere girecek, ikizler her yere her şeye aşık olacak. Bırakın Allah aşkına. Bu meşhur gezegenlerin az olmasıysa tek tesellim. Eğer şöyle 100 tane falan gezegen olsaydı 3 gün falan sürerdi tek bir anlatım. Genelde kız arkadaşınız bunları görüp size biz hiç de uyumlu değiliz çünkü satürn bize girmedi diye gelir. Söylenecek söz yok artık. Sadece dumur olma durumu var.

NUMARANI VERDE SANA ENERJİ GÖNDEREYİM.BLUETOOTH DA AÇIK OLMALI UNUTMA!!

Tüm çakralar açılsın. Açılmadık çakra kalmasın, insanlık aydığınla kavuşsun diye var bunlar emin olun. Yoksa bir seanstan eşek yüküyle para kazanmak için değil. Herşeye pozitif yaklaşın, işte otobüste biri size dayayıp ford yaparsa onun yüzüne bakıp gülün, daha fazla zevk almasını sağlayın.Çünkü hiçbirşeyden nefret etmemeliyiz.Güzelll. O zaman İsmail YK şarkıları dinleyip, izdivaç programlarını izlemek ya da ne bileyim yanımdan geçen "verahregargaeagraegra" diye kendi "Dilleri"ni konuşan, birleşik kaşlı, beyaz gömleki ve tabii ki "KIL DEKOLTELİ" tiplerden nefret etmemeliyim. Belki bundandır bana evrenin yavşakça davranması. Tüm insanlara gülümseyin onları sevin bağrınıza basıp sizi okşamalarına izin verin. Kısacası evren bizden erotik bir gezegen olmamızı istiyor. Buraya kadar sorun yok.Ulan ne felsefeymiş beee dedikten sonra seanslarına katılmak isterseniz bol sıfırlı ücretlerden dolayı vazgeçebilirsiniz. Hani insanlık yücelsin yükselsin diye uğraşıyordunuz??Bir de kartvizitler de yazar Okşasana DAZLAKOVA Reiki Master. Seviyesi var yani bu işlerin.Kimi uzman kimi acemi falan gibi herhalde. Bunları uzman kılan ne? Daha mı az nefret ediyorlar birşeylerden? Hadi onlar sikici ekipten. Peki onların master olduğuna inanlar?? Onlar neden bu tiplere para verip "Hiç birşeyden nefret etme onu sev, bunu sev nutuklarını dinliyorlar.
Bana da gelebilirsiniz. Hem okşarım hem de birşeylerden nefret etmemenizi söylerim. Dinleyip dinlememek size kalmış...

ASTRAL SEYAHATLE GİDELİM BENİM ARAÇ ÇOK YAKIYOR....

Ruhun bedenden ayrılarak berduşluk yapması durumudur kısaca astral seyahat. Ama tabiki bunu da sadece masterlar yapabilir. (Nedense) Aslında merak ettiğim bir konudur. Gider bakarsın her yere. Ohh ne güzel. Ne otobüs çilesi var ne başka bir şey. Öyle çık vücuttan git. As boynuna bi yazı cumaya gittim gelicem tarzı. Ama vücudu güvenli bir yerde bırakmak lazım. Geri dönünce makatta inceden bir sızı duymamak için. Her ne kadar gerçek amına koyiim bi denesen inanırsın deseler de, inanmak istesem de inanılası gelmiyor bana. Bir de gündelik bir şey olması da sakat olurdu hani. Başkasının bilmesini istemediğiniz bir şeyi yaparken yakalanabilirsiniz. Ayrıca sanırım Eva Mendes hanımefendinin banyosu milyonlarca abazan ruhla dolup taşardı. Patronunuz sürekli sizi gözetleme lüksüne sahip olurdu. Ebeveynlerin baskısını söylemeye gerek bile görmüyorum. Düşünün siz iş üstündeyken görünmez bir annenin ne kadar can sıkabileceğini... Belki de gerçek olmaması kaos çıkmamasını sağlıyordur diyorum böyle düşününce..

Bence her insan kendi yolunda, nasıl istiyorsa öyle yaşamalı. Herkes bir nevi kendi felsefesini oluşturmalı ve öyle bir yol izlemeli. Asyanın gün görmedik köyünden at sikici yaşlı bir adamın felsefesiyle değil. Hepinizi pozitif enerjiyle kucaklar, hiçbir gezegenin size girmemesini dilerim...

NOT: Bereket tanrısından ayrıca sözetmedim.Zaten gerek de yok. Sürekli gökyüzüne bakan boyundan büyük asi çüküyle bir çok insanın ilham kaynağıdır o.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...