3 Ocak 2011 Pazartesi

SİZE NELER ANLATICAZ NELER!!!

Evettt 2011'in şu ilk günlerinde şu bloga artık bir yazı yazalım yani. Aslında biz beyin takımı olarak bir hayli zahmete girdik, sahaya indik ve böyle bir blog açtık. Eeee tabi ki bu blogdan beklentimiz maximum popülerlik olacak; onbinlerce kişi tarafından izlenme, günlük binlerce tıklama falan filan...

Peki ne konularda yazıcaz. Çok popüler olmak istiyoruz ya, tabi ki de çok hayati konularda yazıcaz. Sağlıklı yaşamın sırları ve sağlıklı beslenme, şifalı bitkiler, cinsel yaşamınızı renklendirmenin yolları, penis egzersizleri, bel fıtığı, şeker ve tansiyon hastalığı gibi popüler sağlık konularında. Bunların yanı sıra metafizik olaylar, bazı mistik şeyler üstüne yazıcaz ve hiç bir yerde var olmayan, erkeklerin aslında penisten oluşmadığını anlatmaya çalışacağız.Malumunuz ortalık erkeklerin hayvan olduğunu böğüren kızlarla dolu ve birileri buna dur demeli...

Aşk olmadan olur mu? Duygu böcükleri dedik  ya adı üstünde, en yoğun duygularla, romantizm saçarak, şiirlerle, şarkılılarla, hunharca sevişmelerle aşkı sizlere en iyi şekilde aktarıcaz. Bakarsınız insanların evlenmesine de aracı oluruz. Belki de izdivaç tarzı bir yapı bile geliştiririz hani... Tabi bir de aşk öyküleri yazmak lazım şöyle en arabeskinden, içi ihtiras, entrika, ihanet dolu öyküler. Ya bide tecavüz olması lazım bu öykülerde deği mi?.. Şöyle 4-5 alkollü kişi tarafından tecavüze uğrayıp hayatı bambaşka bir yola giren suçsuz mazlum kız, hey yavrum be!!!

O kızlar işte, hani şu gerçek aşkı ararken erkekler tarafından binlerce kazık yemiş, ihanete uğramış, depresyonun kralını yaşayan, antidepresanlar kullanan kızlar yok mu hastasıyım abi onların. "Bütün erkeklerin"  duygu taşımadığını, kızları hep cinsel isteklerin giderileceği bir varlık olarak gördüğünü iddaa eder genelde bu arkadaşlar. Kızlar ise muhteşemdir, bütün duyguları onlar yaşar, cinsellik sex falan zaten insani şeyler değil onlar için, hiç bir erkeğe bu gözle bakmazlar, işemezler ve sıçmazlar.Onlar için dürüst ve romantik olması yeterlidir. Aslında hep düdükçü tipler bunlardır. Sebepsiz yere kırmızı güller ve aynı renkte şarap sizin için servis oluyorsa heyy kızlar; Düdükleneceksiniz...HADE LAYN ORDAN demeyin. Elbette ki Romantizm dozunda olmak kaydı ile hepimize lazım. Ama bunu düdükleme silahı olarak kullanmak hiç etik değil. Neyse artık ama bu olaya da bir el atmak lazım.

Eeee abi işte daha ne yazalım ki...İşte bide çoook maceralı, heyecan dolu, aksiyonu tükenmeyen hayatımızdan bazı kesitler sunarız olur biter. Aga bu yazıda burada biter ya, fazla kasmayalım kafamıza eseni yazıcaz işte:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...