6 Ocak 2011 Perşembe

Seks Sonrası Erkek Davranışları

Herkesin bildiği gibi seks sonrasında erkekler halay çekmek, havada taklalar atmak gibi garip davranışlar sergiler (Yok lan bunlar seks sinyalinin alındığı an yapılan hareketlerdi). Neyse her konudan farklılık gösteren kadınlar ve erkekler bu konuda da farklı davranışlar sergiliyormuş. Kadınlar, her erkek davranışından olduğu gibi bu konudan da muzdaripmişler. Bu konudaki mağduriyetleri o kadar büyükmüş ki; ağlayıp sızlıyorlar, çığlıklar atıp vajinalarını duvarlara sürttürüyorlarmış. Hadi bakalım  hanımları neden bu kadar mağdur durumdaymışlar:

Seks Sonrasında Erkekler Kıçını Dönüp Yatıyor...


Evet gerçekten çok mağdur olunası bir konu. Lan bir düşünsene arkadaş, adam büyük olasılıkla bütün gün çalışmış, sonra birde senin üzerinde çalışmış, seni bu işe ikna etmek için çeşitli taklalar atmış, yüksek bir enerji sarfiyatıyla da bu işi gerçekleştirmiş. Eee daha ne yapmasını bekliyorsun be kadın!, adam biraz önce Big Bang yaşadı, bu kadar şeyin üstüne birde maraton mu koşsun istiyorsun? Götünü devirip yatıyor işte. Hiç siki sikine kaygılanma, öyle hayati bir sebep yok bunun altında, "yok aman hoşlanmadı mı? 5 dakika önce herşey iyiydi şimdi noldu " düşünmene gerek yok. Hem bu işin bilimsel açıklaması da var; orgazm sonrasında falan hormonun filan salgısından dolayı uyku tetikleniyor.

Ne Düşünüyorsun?


Bir diğer büyük problem de buymuş, erkeklerin seksten sonra sessiz kalıp düşünmesi ve kadınların yine bu konudan endişe duyarak ne düşündüğünü merak etmesi. Hiç korkma seni 80 yerinden bıçaklamayı falan planlamıyor, kukunuda ısırmıcak. Sadece düşünüyor, belki de düşünmüyor bile, öyle duruyor. Belki de "lan ben neymişim be, neler yaptım öyle, helal olsun lan bana" diye kendini gazlıyordur.

Hem mantıklı bir şekilde düşünmeye en müsait andır bu an ve her şeyi düşünebilir. İlahi bir temizlenme yaşamış gibidir, bütün kötü düşüncelerden arınmış.

O anda ne düşündüğüne kesin bir cevap veremeyiz belki ama eğer kadın "ne düşünüyorsun? aklından şimdi neler geçiyor? Hoşlanmadın mı yoksa?"  gibi sorular sormaya başladıysa erkeğin içinden " eh be bi sus amına koyım." dediğine emin olabilirsiniz.

Erkeklerin Aksine Kadınlar Seksten Sonra Öpüşmeyi ve Sarılmayı İstiyorlar


Bilmem nerde yapılan bilmem ne araştırmasına göre erkekler seksten önce öpüşmeyi tercih ederken, kadınlar seks sonrasında öpüşmeyi ve sarılmayı daha çok tercih ediyorlarmış. Ya arkadaş biraz önce bu işin kralını yaptınız, ikinizde Pikachu gibi titreye titreye de finali gerçekleştirdiniz, eee şimdi nerden çıktı bu. Hem sen bu öpüşmelerin ve sarılmaların dozunu iyi ayarlaman lazım. Öpüşmeler biraz uzun, dokunmalar biraz fazla kaçarsa seks sonrası öpüşme sarılma değil, ikinci yarıyı başlatan hareketler haline gelebilir. Hadi bakalım sonra tekrar sahaya in, maça başla...


İlişki Üzerine Konuşmak


İşte seks sonrasında biz erkeklerin duymak istediği sorular geliyor, "İlişkimiz nereye gidiyor? Önceki ilişkilerin nasıldı?". Tam ilişkiyi değerlendirme vaktidir zaten. Seksten önce bu sorular sorulsa anlayacam ama şimdi bunun zamanı mı be kadın...

İlişkimiz nereye gidiyor? Lan işte gitmiş gideceği yere. Öyle kötü bir yere de gittiği yok. Biraz önce ikimizde Şirinler gibi mutluyduk, zıpzıp zıplıyorduk, şimdi nerden çıktı bu amına koduum. Sike sike cevap vercen ve güzel şeyler söylücen yoksa sıçtın.

Ve hayati soru benden önceki ilişkilerin nasıldı? Acaba soruyu sorarken adamın; "muhteşemdi, hem onun memikleri seninkine on basardı, hele bir kalçaları vardı ki uffff uffff" diye bir cevap verebileceğini umut ediliyor mu? Tabi ki de "onlar hikayeydi, sen hayatımın aşkısın"  gibi birşey diyecektir.

Mağdur olan kadınlar mı erkekler mi varın siz karar verin. Ben bir erkek olarak olayı erkek cephesinden ele aldım. Benim değerlendirmelerim bu yönde. Peki sonuç derseniz, ne kadar anlaşmazlık,  zıtlık, problem olursa olsun biz insanoğlu hunharca sevişmeye devam edeceğiz. Hadi hoşçakalın!

1 yorum:

  1. ben seviştikten sonra kalkıp kendime kahve yapıyorum mesela, karşı komsuya gidiyorum evdeyse, köpeğimi gezdirmeye gidiyorum ya da . ama ne kıl olduğum şey erkeğin beni göğsüne yatırmak istemesi hele ki one night stand ise. bi de alnımdan öp bari a.q.

    YanıtlaSil

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...