7 Ocak 2011 Cuma

ORTAM ÇOCUKLARI


Arkadaşlarımız, canlarımız bizim onlar.. İnsanları kategorize etmek haddimize düşmesede bazen de insanlar bunun için adeta yarışıyorlar.

İki elin parmağını geçmez arkadaş tipi...
Kimisi fırtına, kimisi tipi,
Hakkımda kötü fikrin varsa eğer
Bıraktığın kuku olsun, tuttuğun pipi


FARELİ KÖYÜN YALANCISI....

Her ortamda vardır böyle bir tip. Genelde onu hergün görürsünüz. Ama iki gün ortadan kaybolup gelince neler anlatır neler... Artık gediklenmiş bir yalancıysa sadece susmasını bekler diyaloğa dahi girmezsiniz. İşte o dürttüğü karılardan başlayıp, bindiği arabalara kadar, kurtardığı hayatlardan kararttığı hayatlara kadar, akıllara eziyet öyküsünü anlatır. Ne yaparsın ki?? Dehşetler içersinde dinle amına koyayım. Sakın bunların yanında beğendiğiniz kızdan sohbet açmayın. Ya o kızı sikmiştir, ya sikecektir, yada kız yalvarıyodur o sikmez. Bi de anlatır hani. Bi zamanlar ona kaymıştım ben diye girer. Sonra o tip kızların nasıl en iyi şekilde sikilebileceğinden, en iyi pozisyonlardan, herşeyden bahseder. Hay ananeni sikeyim diyip bir yudum rakı içersin. Sevdiğin arkadaşına dönüp bi arabadan bahset ve yine aynı siktiğimin hatasını yap.. Hemen atlar oradan.. Yahu onu bunu bırakın ben Lamborghini Gallardo sürdüm iyi hoştu ama sarmadı.Ferrari F430 sürdüm daha iyidi.Bunları sürerken de yanında muhakkak dünyanın en güzel kızı vardır. Ve o kızı 230'la falan giderken sikiyordur..İşte bu uzak durulması gereken tip..
Çok tehlikelidir görür görmez öldürülmelidir :):)

OĞLUMUZ DA PIRLANTADIR PIRLANTA...

Bu tipler hiç bi boka yaramaz. Yalancılardan beter. Yanında creative küfür bile edemezsin yüzü kızarır. İçki içmez, sigara içmez, konuşmaz, geyik yapmaz vs. vs. Genelde böyle tiplerin hep ailesi tarafından ıslak "fortum"la döverek eğitildiğini, eğer kurallara uymazsa aile büyükleri tarafından sikilerek cezalandırıldığını düşünürüm. Genelde bu tiplerin anneleri çok sayko hanımlardır. Nerdeyse deri ceket giyip kahvehaneye gidecek karılar yani. Sonuç olarak; Acaip tehlikesizdir, yine de görür görmez öldürün...

ADAM HARBİ FIRLAMA ABİ YAAAA....

Bu tür genelde büyük şehirlerde yetişip olgunlaşır.. Sağında solunda her tip adam olmakla beraber, gördüğünüz sakin, vurdumduymaz, size ne amına koyayım tavırları bu tipi belirlemenize yardımcı olur. Yanlarında herhangi bir anınızı (salakça veya değil) anlatırken iki kere düşünün derim.. Bu tipler o anıdan yola çıkar kendi hikayesini yazar ve o güne salak saçma bir lakapla devam ederken bulursunuz kendinizi.Aslında onun yanında konuşmayanda konuşanda nasibini alır. Ona bi kulp takar buna bi kulp takar... Hele size taktıysa sikinden tavanlara asmak gelir içinizden ama hemen anlar bunu çakal. Döner ya sizi över ya da başkasına yönelir. İki halde de affedilir ee nede olsa HARBİ FIRLAMA ADAM YHAA :)..

ŞURADAKİ DAĞLAR VARYA... HAH İŞTE ONLARI BEN YARATTIM..... :S

Bu tipler ya biraz eli yüzü düzgün çocuklar, ya da kendini Brad PİTT sananlardan oluşur. Bunlarla sokakta ya da bir mekanda hiç mi hiç eğlenilmez. Onu yapamaz karizması çizilir, bunu yapamaz karizması çizilir... Arkadaş ne tür bir mod bu karizma.. Sarhoşa kahve, ayılana limon, bayılana gazoz, gudubete duş iyi gelir... Ama ben çözemedim karizmaya ne iyi gelir. Hadi yakışıklı olana bi nebze katlandık diyelim.. Ya tipsiz olan?? Onun ki hepten bok. Tamam herkes kendine güvenmeli ama Nihat DOĞAN'la İMİRZALIOĞLU'nu karşılaştırmanın 3 büyük dinde bile yeri yok.. :)Kendine bi bak amına koyduuum demek gelir insanın içinden ama zaten bülük kadar olan dünyasını yıkmak istemezsin susarsın. Konuşkan tiplerde değildirler.Ecelleri fazla da güzel olmayan bir hatunun yanına gitmesiyle karşılarına çıkar. Diyaloglar hatun kişiye göre değişsede özünde "Aynaya bi bak Allahını kitabını seversen sonra gel..." Sonuç olarak; Kibirleri, kasılmaları hatun kesişleri hiç bitmez ya öldürün hemen yada bi hatunu keserken bırakın kaçın. Gittiğinizi bile farketmez..


SKUT ALTINSA SARRAFININ AMINA KOYAYIM...

İşteee en iyi arkadaş tiplerinden bi tanesi. Hatta birincisi. Susma sanatına kendini vermiştir o. Konuşunca o kadar kötü hisseder ki.. kendini ifade etmek adeta tecavüze uğrakmaktır onun için. Dert küpü olarak kullanıma elverişli olsalarda genellikle cinnet geçirtici tiplerdir. Sıkıntınız mı var?? Gidin anlatın hepsini ööööyle dinlesin.. Sırlarınızı dökün, saçın hiiiiç önemli değil. Ama mutlu gününüzde levye alıp kovalayın, sikmekle tehdit edin korkmazsa fantazili sikeceğinizi iddaa edin ve dilersiniz sikin de.. Onu bile anlatmaz öyle susar. Yüzünde net olmayan bir ifadeyle sizi dinler konuşmasanız bile. Bunlar evliliğe elverişli tiplerdir.Dominant bir kadın bu tiplere her istediğini yaptırır.Zaten dominant olmayan bir kadını da dominant kadına çevirme özelliklerinden onları tanırsınız.. Sonuç olarak; Sebepsizce öldürün keyif olsun diye ;)

REMORA BALIKLARI....
(Köpekbalığının altında takılıp onun sayesinde varolan balıktır remora balığı.Yapışkan balıkta denir.)
İşte bu arkadaşlarda grubun lideri, piçi, güçlüsü vs. vs. yani önde gelenlerinin aletini yalayarak hayatını geçirir. Onların himayesine kolayca girer. Sonuçta aleti emdirmek hoşşş... Birey olarak 2 sene yan yana otursanız farketmezsiniz siktiğim puştunu.O kadar siliktir ki görmek için gözleri kısmak zorunda kalırsınız. Beyaz bir fonda filigran gibi durur. Bu tipler bir köpekbalığı buldumu yapışacak onun karakterine bürünür. Onun gibi ahkam kesmeye çalışır. Kısa süre içerisinde (1 dakika) nefret etmeye başlarsınız. Sonuç olarak; Tüm topluma hayırlı bir işin öldürün, Allah rızası için öldürün...


Bugün bir kaç arkadaş tipine değindim.Bir kaç versiyon daha var bildiğim ve keşfedilmeyi bekleyen binlercesi..Tanrı hepimizi, yalancılardan, saksoculardan, tipsizlerden, şımarıklardan, fırlamalardan, doymamış yağdan, esen yelden, kötü seksten ve vajinası mantarlı karılardan korusun. Ya da sadece biraz dikkat etsek de olur...


3 yorum:

  1. ben hangi gruptayım lannnn???? Bu arada ben saksoculardan korunmak istemiom:)))Allah bolbol versin...

    YanıtlaSil
  2. Ben erkek olanlarından bahsetmiştim.. Ama istiosan ne diim ;)

    YanıtlaSil
  3. tübe tübe...allah korusunnnnnn...küçük bir yanlış anlaşılmaydı:)

    YanıtlaSil

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...