4 Ocak 2011 Salı

ÖKÜZLER ve ..MINA KOYDUKLARIM

Aynı değil arkadaş işte. Öldürsen de bir kadının erkeği anlaması veya tam tersi mümkün değil. Yolda baktığından yanında yattığına benzer özellikler olsa da hepsi aynı diyemeyiz. Kızların aksine biz karşı cinse külliyen beddua okumayız.Çünkü aralarında ne taş hatunlar var...Örneğin bizim Hatice dünyadan bi haber diye Catherine-Zeta'nın ne günahı varki. Şimdi yerli yabancı muhabbetine girmek istemem ama işin gerçeği kim şahine doğana veya hellenistik ürün olan doğan görünümlüye binmek ister? Ayrıca hemcinsi süzdükten sonra içimizden çükü kopasıca benden çok yakışıklı yada vay be ne kalçaları var demeyiz.(Ama Kenan İMİRZALIOĞLU abi ne öyle yhaa?? )Aslında ben belli başlı bir kaç şeye dikkat edilirse iletişimin çok da sorun olacağını düşünmüyorum.


Biliyorum suskun bir erkek pandoranın kutusunu anımsatıyor kızlara. İlla açıpta bakası geliyor içine. Halbuki kızların aksine biz içimizden konuşarak düşünebiliyoruz. Ayy ne yapacaktım bennnnn!! diyen pek erkek görmezsiniz. Sessizlik anında emin olun Nükleer silahlı eylemler düşünmüyoruz. Ya sadece susuyoruz yada sessizlik istiyoruz.İlla dırdır edip ..mına koduum bi sus dedirtmeyin.


Çanta değiliz ayrıca.Hayatının yönlerini değiştirmeye çalışan her bir dişi neden partnerine aynı zulümü tattırmaya çalışır ki?Hadi sigarayı bırakıyoruz, hadi rejime başlayalım.. Tabi bir de gazlamayla beraber. Bak seninde ihtiyacın var bunlara gibi... Biz canlıyız ve idrak sistemi mevcut. Düşünürüz biz.


Neden hep kadınlar daha akıllı gibi bir düşünce vardır akıllarında karşı cinsin bilmem. Herşeyi onlar bilir.Sen bilirsen daha iyisini bilir. Eğer uzmansan bak bi de şöyle bir şey var diye lafa girmeye çalışır. Tanrı ona ol demiştir. Tanrının sureti zannedip kendini ol der herşeye adeta. Ve yine aynı sabır duası gelir. Bi sus ...mına koduum..


Nedense hep partnerinden bir eleştiri veya onay bekler. Bu nasıl yakışmış mı??

-Güzel.

-Ne kadar güzel?

-Çok güzel.

-Beni başından savar gibi konuşma yha(tripler üzülmeler)

-Aslında mavi sana daha çok yakışıyor.(Bittin oğlum sen)

-Ne yani bu kötümü durmuş???

-Yok bu da iyi de hani mavi....

-Yakışmıo dedin işteeeee..

-Öyle bişey demedim ben( burda kendine küfür edersin Hay çenemi siqiim die)

-Ha yalancıyım ben

-.......(önce senin çeneni siqiim)

-Git mavi giyen birini bul. bütün arkadaşlarım beğendi bi sen beğenmedin

İki yol var önünde ikiside birbirinden merdane. Ya gemileri yakarsın arkadaşlarınla mı çıkıon kızım sen?? dersin.. Yada tamam uzatma uzatmayalım sana herşey yakışıyor diyip çeşitli taklalarla kavgayı ertelersin. Oysa;

-Bu nasıl güzel mi?

-Güzel

-Sağol canım... bu kadar bak ne küfür var ne bişey...


Öküz olma durumu apayrı. Durduk yere toz pembe dünya görüşleriyle lise aşklarını andıran bir mesaj gelir.Aynı ayarda mesaj atmadın ÖKÜZSÜN. :S Belki sen çok daha mühim birşeyle uğraşıyorsundur meşgulsündür. Onu da 3000 karakterli bi sms'le bildirmediğin için 2 kere ÖKÜZSÜN. Kızın birine tipe bak yaaa diyerek ve acıyarak bakarsın senin görür ÖKÜZSÜN. Onlar bütün artistlere hayrandır ölürüm diye bahseder sen güzel kadın dersin hem sapık hem ÖKÜZSÜN.Konuşurken detaya fazla inme ÖKÜZSÜN. Herhangi bir sikindirik günü unut ÖKÜZSÜN. Onlar tecavüzlerle dolu dizi izlerken kültürel olarak gelişir sen bi maç izlersin ÖKÜZSÜN. Telefonu geç açarsın muhakkak bi karı şehvetle yattığı için yatağında diye düşünür ÖKÜZSÜN. Dedikodu anlatır dinlemezsin duyarsız bi ÖKÜZSÜN. Durduk yere içinden bin yılda bir gelsede bir kompliman yaparsan ALDATAN Bİ ÖKÜZSÜN. Ama ne yaparsan yap o vajinası olduğu için bir melek sense önünde duran penis yüzünden zaten ÖKÜZSÜN.


Ya o siktiğim beyaz pantolonlar veya mini etekler.Anlamam senelerdir nedir bu şeffaflık derecesinde beyaz pantolonlar.Başkasında görmek iştah açıcı. Ama ona ben demedimki git kızım anüs bölgesi transparan şeyler giy diye. Peki kız arkadaşınız giymek istese veya giyse. Durumun çözümü kendimce mevcut ama önce soruna bakalım. Bi kere kalkıp hayt huyt ben erkeğim hemde çook erkeğim ayakları işe yaramaz unutun. Haa yaptınız o zaman giymeye can atar. sizde bütün gününüzü hatunun götünü saklamaya çalışmakla yir bitirirsiniz.Ya o mini etekler+ bir de mini şortlar var şimdi. Git gide genital bölgeye yaklaştık şu günlerde. Şimdi dikkat çekmek için birebir. Trafiği, hayatı ve başlayan ereksiyon yüzünden kan basıncını felç eden bir silahtır mini şort/etek.Dedim ya bakması güzel ama kendi kalenizde gol görmek güzel değil. Eğer konusu geçerse sakin bir tavırla erkeklerin böyle giyinen kadınları hafif olarak algıladığını ve seks objesi geyiğinin burdan çıktığını söyleyin(inş. dinler)Dinlemez yoo ben orospuyum götümün kıvrımları paylaşılası şeyler derse çare bulana kadar hay ..mına koduuum demek hakkınız çekinmeyin.


Söylediklerim bir genelleme içermemekle anlaşılması ve anlaşması imkansız vajinalı arkadaşlara. Erkekler melektir hep karılardan şeytan çıkar deme niyetinde değilim. Nihayetinde yılbaşlarında Taksim'de orada burada pandik atanların hepsi erkek...(Kızlar niye atmaz diye düşündüm yıllar yılı herhalde bizim takım taklavat önde durduğu için. ee atanı hemen gör ne iyi iş.... )Benim demek istediğim genelleme yaparak gitmek değil kriterleri daraltarak gerçek ÖKÜZLERİ ve ....MINA KODUKLARIMI bulmak...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...