9 Ocak 2011 Pazar

İKİ BAYRAM ARASI MASTÜRBASYON YAPILMAZ!!!!


Başlık ne kadar garip gelse de en inançsız insanın bile vardır batıl inanışları.Yok ayna kırıldı yarrağı yedik ne yapsak, yok mart azgını bir kedi arabanın altına atladı öldü 7-8 cami yaptırman lazım, kalıcı dövmen var senin ebedi cenabetsin sen artık vs. vs. Neden peki birşey olmaz bunları bilmeden çiğneyince??Neden cinler tarafından ormanda tecavüze sadece müslümanlar uğrar? Yani o kadar ateist var değil mi? Neden 3 harfli 5 harfli arkadaşlar onlara birşey yapmaz?

MERDİVENİN ALTINDAN GEÇME!!YANİ; YUKARDA ÇALIŞAN USTANIN DAŞŞAKLARI ALNINA DEĞMESİN..

Yolda ne güzel de yürürsünüz, hava güneşli siz enerjiksinizdir. Ama dalgınlıkla merdivenin altından geçersiniz.Eğer böyle bir olaydan haberiniz varsa sürekli bir ibnelik bekler hale gelirsiniz.Fazla takıntılıysanız kafanızda korku filmi müzikleri bile çalmaya başlar.Halbuki sadece bir merdiven. O çömeldiği zaman çatal şov yapan ustalar sürekli onların altında. Tamam diyebilirsiniz adam zaten cezasını almış, çatal şov yapmaya mahkum olmuş.. Ama ne kadar da masum ve mutlu yaşayıp gider onlar. Bir de tehlikeli şakaları vardır onların. Birbirlerine aletlerle parmak atma hastalığı. Dozer operatörünün domalmış bir ustaya dozerin kepçesiyle "pandik" attığı videoyu daha çok olmamıştır ben göreli.Eğer merdiven uğursuzluk getirseydi o usta anal yollardan eceline kavuşmalıydı...

ŞU KEDİ KARA KEDİ ONU GÖREN YARRAĞI YEDİ

Issız sokakların laneti, sevenlerin arasında ki tek engeldir onlar. Birisiyle aranızdan geçmesi gereksiz, sadece görmeniz yeterli binlerce felaket yaşamanız için. Herhangi yerinde bir beyazlık varsa tırsmayın hiç birşey olmaz. Ee peki niye sadece kara kedi diye sorsanız aklı evvelin biri çıkar hikayesini falan anlatmaya kalkar. İşte zamanın da Abdülrövaşata hazretleri iç huzuru ararken çıktığı yolculukta kara kediler tarafından düdüklendi. O gün bu gün kara kediler korkulan yaratıklardır..Balıklar? Köpekler? Kuşlar??? Yok sadece kediler. Diğerleri Abdülrövaşataya bişey yapmamış.. Tamam o zaman.... İşte böyle böyle hikayeler birbirini izler. Sonra bir bakmışsınız kara kedi görünce vücudunuzdaki çeşitli kılları çekip sözüm ona kötü şansı engelliyorsunuz.Saç yoksa makatta falan arayan bile var.. Demek kavgada kafa atmadan önce o saç çekmeler hep iyi niyet dileği ha?

YAVŞAK GÜVERCİN SIÇ ÜSTÜME SIÇ DEDİM SANAAAAAAA!!!!

Bu da güzel bir inanış olmakla beraber götten medet ummaya kadar düşen insanlığın acınası hali.Bir keresinde kel bir adamın kafasına martı sıçmıştı gözümün önünde. Adam hiç mutlu olmamakla beraber semaya baka baka yarım saat sövdü kuşa. Önce sesi gelir yukardan düşerken, sonra omuza, kafaya başta olmak üzere çeşitli yerleri nişan alır bu boklar. En makbulü kafaya düşendir.Kafanıza düşmüyorsa bir ağacın altına geçin ve düşenlere kafa atın bakın sayısalı süper lotoyu nasıl kazanacaksınız.. Demek ki neymişşş bize ağzına, yüzüne, kafana sıçayım diye söven insanlar bizi aslında zengin etmeye çalışan kişilermişş. Düşünsenize 2 gr. güvercin boku nerde 2 kg dumanı üstünde insan boku nerde? Güvercin olayına inanıyorsanız bırakın hasmınız ağzınıza sıçsın bakın nasıl büyük bir servet sahibi olacaksınız.Daha dumanları tüterken gidin sayısal bayiine işi şansa bırakmayın. ;)

AYNA KIRILDI!!! BEN 7 SENE BOYUNCA NE TECAVÜZLER YAŞARIM ARTIK.

Bu benim favorilerim arasında. Bir aynayı kır 7 sene aralıksız uğursuzluk.Yuuuuuhhh. Lan canını sevdiğim memleketinde, 6 kişiyi bıçağının keskin olup olmadığını görmek için kesen cani 5 sene alıyor. Ama sen bir ayna kır boku yedin. Arkasına sır çekilmiş bir cam değil mi bu siktiğim şey? Yani bir çay bardağı kırıncada en azından şöyle 3-5 ay falan olmalı o zaman. Ama yook olmaz ayna olacak.Neden diye sorun birine yine hikayesi çıkar elbet. Yok işte Abdülbazuka hazretleri etek tıraşı olurken ayna karşısında... Ayna buğulanıp ona yamuk yaptı.Aynadan tam olarak göremeyince sikini kökünden traş etti. Sinirinden aynayı kırdı 7 sene boyunca "yollu" olarak yaşadı.Aman göte zeval gelmesin ayna kırmayın sakııııın sakııııın

İKİ BAYRAM ARASI DÜĞÜN YAPILMAZ DEDİLER YAPILACAK!!! DEDİM.YAPILDI

Benim hep aklıma takılan bir soru var. Biz zaten sürekli iki bayram arası yaşıyoruz. Ama neden sadece Ramazan ile Kurban bayramı arası oluyor.Neden kurbandan ramazan farketmiyor??Bence kesin yine bir hazret bi sıkıntı yaşadı, 8. veya 9. karıyı alırken 2 bayram arası. İşte zamanın büyüğü Abdültornavida 8. karısını istemeye ramazan bayramı gitti.EEE. Kurban bayramına kadar vermediler karıyı o da ; İki bayram arası evlenilmez a.q sokarım yapacağınız işe dedi.O gün bu gün iki bayram arası evlenmek iki zenci arasına düşmekle eşdeğerdir... Bırak Allah aşkına yaa. Bir de böyle şeyleri sözüm ona dindar insanlarda daha çok görürsünüz. Türbelere giderler.. Bereket tanrısının pipisine bez bağlarlar. Artık ne gibi bir dilekleri varsa.

Hangi dine mensup olursanız olun.(özellikle müslümanlar) :)
1.Kızım sana birşey girmiş dur çubuğumla çıkartayım diyen hoca, papaz, haham vs. kişilere inanmayın.Lan inandınız bari pozisyonlu inanmayın.Tecavüz havasında yaşayın. :)
2.Birşeye inanmadan önce biraz düşünün araştırın. Eğer arkadan yine bir Abdülklavye çıkarsa işin peşini bırakın derim ben.
Batıl inançlara düşkün biriyseniz sadece iyi olanları düşünün kötüleri sallamayın. Ya da sallayın nasılsa bi sik olduğu yok..

5 yorum:

 1. nie öle diosun ama ben asla karakedi önünden aykırı gitmem:)gerekirse geri dönerim karakedii deddiğin önemli bi batıldır:)

  YanıtlaSil
 2. bende gece gece tırnak kesemem mesela... Baskıcı toplum işte kodluyorlar insanı :))

  YanıtlaSil
 3. ben geceleri sakız çiğnediğimde hangi ölü yakınımın ettini çiğniyorum acep şu an deyyü düşünürüm, bayramlarda bile görüşemiyoruz artık değil mi bir vesile lazım..

  ondan sonracığıma geceleri sıkılınca ıslık çalarım ki gelsin adamım iki lafın belini kıralım, hayat acımasız soğuk ve zalim, haksız ve hain bazı insanlara rafetelromanbeyefendinin de dediği gibi..

  hem hayırın içinde şer, şeriniçinde hayır vardır da demiyorlar mı? buradan yola çıkınca ne yaparsan yap o kazık girecek hacı, kastırmamak lazım..

  YanıtlaSil
 4. Kastırmak yok kastırmak yok.. Zevk almaya bakıyoruz :)

  YanıtlaSil
 5. Yav hocam şimdi benim bi kara kedim var. Bu şerefsiz tırmalya tırmalaya koltukların anuna kodu. Şimdi ben bunun tırnaklarını merdiven altında gece yarısı keserken aynı zamanda da sakız çiğnersem bu durum caiz midir?

  YanıtlaSil

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...