23 Ocak 2011 Pazar

ERKEĞİNİZİ "DELİ" ETMENİN YOLLARI


Bir çok kadın dergisinde orada burada yazılan, efsane olmuş bir konudur erkeğinizi deli etmenin yolları. Aslında bir kadının bunlarla fazla kafa yormasına gerek yok. Kadın zaten doğuştan, varoluştan gelen bir yetenekle bunu kolayca yapar. Aklıma gelen bir kaç delirtme yolunu hemen paylaşayım...

SAATLERCE SÜREN YORUMLAR İSTEYİN...

Eğer yeni bir kıyafet aldıysanız veya saçınızı boyattıysanız, kaşınızı bile farklı bir biçimde aldırdıysanız saatlerce süren yorumlar isteyin. Bir erkeğin "Güzel olmuş" lafıyla yetinmeyin, detay isteyin bu bir erkeği deli etmeye yeter de artar bile. Özellikle erkeğiniz meşgulken yapın bunu. Bakın nasıl hayalarına tekme yemiş gibi çığlıklar atacak bir süre sonra. Sonra bir arkadaşınızın ilişkisini anlatın dertleşin onunla. Ama çevrenizdeki en salak kızı seçin anlatmak için. Sonra yine saatler süren yorumlar bekleyin. İşte yine o hayalara tekme yemiş ifadesi karşınızda. Çok güzel bir yöntem olmakla beraber 5 dakika içinde hafif derecede cinnetle kavrulmuş er kişi servise hazırdır..

KISKANILMAK HER ERKEĞİN HOŞUNA GİDER

Bu konunun başlığı bile bir çok erkeğin gözlerinin dolmasına sebep olabilir. Yolda yürürken yanınızdaki erkeğe bakan kızların günahını erkeğinize atın. Yakışıklı olmasının cezasını çektirin ona. Sonra ona çevreye umut verdiğini, yoksa o kızların bu şekilde ona bakmayacağını söylerek erkeğin orospusu olduğunu iddaa edin. Bakın nasıl ağzından köpükler saçarak böğürecek. Bunlar delirtmeye yetmezse erkeğinizi arkadaşlarından da kıskanın. Arkadaşlarını daha çok sevdiğini ima ederek saçma bir kıyaslama yarışına girin.Hatta ben mi yoksa arkadaşların mı gibi enfes sorular sorarak erkeğinizi nirvanaya ulaştırın. Bakın nasıl yoğun bakıma düşecek görün ;)

ERKEĞİN KALBİNE GİDEN YOLU MİDE SPAZMINDAN BULABİLİRSİNİZ

Bilmediğiniz ama kadın dergilerinde erkeği delirteceğini yeminlerle anlatan egzotik diye tabir edilen yemekler harbiden delitrtir erkeğinizi. Bir de yemeye zorlayıp başka bir seçenek bırakmazsanız, ateş çemberi içinde kalan bir akrep gibi kendini öldürmeye teşebbüs edebilir. Ee tabi yorumda bekleyin yemeğin arkasından. Yediği yemekten sonra yaşam mücadelesi veren erkeğinizi soru bombardımanına tutun.Sonra çok umurunda olduğun zannederek 1,5-2 saat yemeğin nasıl yapıldığını anlatın. Herşeyin tamamlandığını düşündüğünüzde bir de anlattığınız şeylerden sözlü sınav yapın. Ya da arada bir sikik öğretmenler gibi "Ne söyledim en son ben" diye takip-kontrol mekanizmanızı devreye sokarak erkeğinize cehennemi tasvir edebilirsiniz. Deli olmakla kalmaz cinnete de uzanabilir...

DIŞARIDA HANIMEFENDİ, MUTFAKTA GURME, YATAKTA YORGUN VEYA HASTA OLUN

İşte erkeği delirtmenin kestirmesidir bu. Onca yorumdan, yemekten, muhabbetten sonra yatak faslı gelince frenleri kopmuş, stresini atması farz olmuş erkeğe başım ağrıyo, bu gün sadece sarılıp yatalım, hiç havamda değilim vs. gibi bahaneler bulun. Eğer üstelerse trip atın, kavga çıkarın. Bunu kısa süreler içinde tekrarlayın. Bakın nasıl erkeğinizi pokemona tapıp ayin yaparken yakalıyorsunuz. Ya da yine yatağın içinde hatta olay esnasında abuk sabuk muhabbetlere girin. Erkeğinize ereksiyon düşmanı sorular sorarak şaşırtın. Tam sevişmenin en ateşli yerinde "Dolar ne oldu bugün" ya da "Sizinkiler nasıl" gibi sorular sorarak sara krizi geçiren bir erkek görmek mümkün. Kafasında bir huni göremesenizde delireceği kaçınılmaz bir gerçek.

ESKİ AŞKLARDAN BAHSEDİN....

Eski erkek arkadaşlarınızdan bahsedin. Hatta abartın överek anlatın. Detay verin. Adamın boyundan posundan, ailesinden, kazancıdan bahsedin. Çaktırmadan kıyaslama yapın. Ama kadında "çaktırmadan" gibi bir kavram olmadığı için erkeğinizin olayı çaktığını ve size bir tane çakmamak için kafasını duvara vurduğunu izleyin. Ama siz acımayın devam edin. Sıra erkeğinize geldiğinde "Benim de bi kız arkadaşım vardı" dediği anda trip atmaya başlayın.Demek benden öncede kız arkadaşın vardı havalarına bürünün. Onun rahip olduğunu sandığınızı söyleyin. 3 gün konuşmayın, tükürün saçını çekin. Erkekler adaletsizliğe delirir. Ee durmayın delirtin o zaman..

BİRLİKTE DAHA ÇOK "KALİTELİ" ZAMAN GEÇİRİN

Bu tür yazılar yazan kadın dergilerini okuyup erkeğinize salak saçma şeyler önerin. Hadi gel dişlerimizi fırçalayalım, hadi "kaliteli" zaman geçirelim vs. Kaliteli zaman da neymiş. Bu güne kadar geçirilen zaman öyle sıradan, öyle sıkıcıydı ki şimdi de kaliteli yaşayalım demek mi? Bu kaliteli zaman lafını kendinize felsefe edinerek durum değerlendirmeleri yapın. Raşit biz hiç paraşütle atlamadık, Raşit bizim ilişkimiz ne kadar durağan bak bu gün hiçbir heyecan yaşamadık gel komşunun köpeğini çomakla dürtüp kaçalım gibi önerilerde bulunun. Bakın erkeğiniz alt dudağını ısırırken nasıl koparıp yutacak. Durmayın deneyin...


Kadında erkeği deli edebilmek gibi doğal ve tanrı tarafından verilmiş bir yetenek varken tavsiyeye ihtiyaç olduğunu zannetmiyorum. Dozunda olmak kaydıyla uğraşılabilir bir durum olsa da hafif bir doz aşımı bünyede sahte rakı etkisi yapabilir. Allah hepimizi sahte alkolden, seher yelinden, pazar yerinden, Alex'in (De Souza) solundan, Ronaldo'nun sağından, Nouma'nın önünden, Fatih ÜREK'in arkasından ve Uganda milli marşından korusun. Esenlikler..

5 yorum:

 1. en cok eskı asklar kısmına bitiyorum ben ya:)kız kısmı anlaıt enini boyunu(!) erkek yanlısıkla sacı srı dese kıyamet kopar:)

  YanıtlaSil
 2. Bazen, erkek olmak acı verici.. :)

  YanıtlaSil
 3. birde telefonda konuşurken yada mesajlaşırken braveheart olup durup dururken kavgalar çıkartın, sonra yanına gelince kuzu kuzu takılıp sewimli pozlara bürünürsün:)

  YanıtlaSil
 4. birisinden ayrılmak istiyorsanız kesin yapın...yanlız bunları bir erkeğin anlatması enteresan...

  YanıtlaSil
 5. Uygulama alanı:Erkekler.. Nesi enteresan :P

  YanıtlaSil

Bir de Bunlara Bakın DERİM!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...